Seminarium Karate 

14-16.11.2014 (Raszyn) 


Soke Takayuki Kubota 

10 dan

www.karate-do.net.pl

www.karate-do.net.pl

www.karate-do.net.pl

www.karate-do.net.pl

www.karate-do.net.pl

Poster ALL STAR March 2018

PLAKAT ZIMA

liga1

Plakat strona1 IKA

Plakat strona IKA

AMERYKAŃSKIE STARTY ZAWODNIKÓW IKA POLAND

Początek jesieni to dla zawodników IKA POLAND intensywny czas szkoleń oraz startów w prestiżowych Turniejach Karate w Stanach Zjednoczonych. W tym roku reprezentacja International Karate Association Poland weźmie udział w 63. Turnieju Gwiazd Karate w Los Angeles oraz 53. Turnieju Mistrzów na Alasce (Faribanks).

     Już 23 września 2017, Shihan Jacek Chałupka, Shihan Krzysztof Chałupka, Sensei Marina Gerszewska, Sensei Jakub Juśkiewicz, wylatują do Los Angeles, aby 1 października 2017 na zaproszenie Amerykańskiej Organizacji Karate IKA z siedzibą w Los Angeles, wystartować w 63 Turnieju Gwiazd. Turniej ten rozgrywany jest w Kalifornii nie przerwanie od 1954 roku. Pomysłodawcą a zarazem organizatorem zawodów jest legendarny japoński mistrz karate, Soke Takayuki Kubota 10 dan, który w marcu 2018 roku odwiedzi Polskę. Sensei Jacek Chałupka, będzie bronił złotego medalu wywalczonego przed rokiem. Dwutygodniowy pobyt w Los Angeles, to także szkolenia z zakresu karate, kubo-jitsu oraz kubotanu pod czujnym okiem mistrza Kuboty oraz jego najlepszych uczniów (min. Val Mijailovic, Rod Kuratomi, czy Tatsuo Hirano.

Kolejnym startem w Stanach Zjednoczonych, będzie 53. Turniej Mistrzów Karate na Alasce w którym wezmą udział Shihan Jacek i Krzysztof Chałupka. Zawody odbędą się 14 października w drugim co do wielkości mieście w stanie Alaska – Faribanks. Turniej ten jest największą impreza karate w tej części Ameryki.

Dużym problemem dla zawodników z Polski może okazać się różnica temperatur pomiędzy słoneczna Kalifornią, gdzie temperatury o tej porze roku przekraczają 30 stopni, a Alaską z temperaturami poniżej zera.

Zmagania zawodników IKA POLAND, będzie można śledzić na FB.