INTERNATIONAL   KARATE   ASSOCIATION   POLAND

Karate-do.net.pl

INSTRUKTORZY

Shihan Jacek Chałupka 5 dan

Shihan Jacek Chałupka jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiada stopień mistrzowski 5 dan, nadany przez Soke Takayuki Kubota (Los Angeles 2014). Do jego największych sukcesów należą: złoty medal w Pucharze Świata (Warszawa, 1997), Puchar Europy (2006), brązowy medal Mistrzostw Świata (Włochy 2009) oraz Puchar Europy (Białoruś 2012). Od 2013 roku regularnie staje na najwyższym stopniu podium TURNIEJU GWIAZD KARATE - LOS ANGELES. Turniej ten jest organizowany nieprzerwanie od 1964 roku przez Soke Takayuki Kubota, a pierwszą jego edycję wygrał znany aktor Chuck Noris.
Shihan Jacek Chałupka prowadzi zajęcia w Klubie Karate Warszawa „Okęcie” oraz w Klubie Karate „Seiken” Grójec. Jego hobby to min: biegi ultra, a zwłaszcza biegi 24 godzinne.

Shihan Krzysztof Chałupka 5 dan

Shihan Krzysztof Chałupka jest posiadaczem czarnego pasa w karate (5 dan). Medalista Mistrzostw Świata (2005, 2008, 2010, 2013), Mistrzostw Europy (2005, 2007, 2013) oraz wielokrotny tryumfator Mistrzostw Polski. Zawodowo zajmuje się nauczaniem stylu Gosoku-ryu. Prowadzi szkolenia dla biznesu z zakresu zagrożenia bezpośredniego oraz różnego rodzaju prelekcje na tematy związane ze sportem. Jest organizatorem zawodów karate, imprez biegowych oraz ekstremalnych spływów kajakowych. W pracy którą wykonuje pomaga mu wykształcenie z zakresu turystyki i rekreacji, które poparte jest wieloma dodatkowymi kwalifikacjami min. z zakresu pedagogiki czy oligofrenopedagogiki. W pracy trenerskiej z najmłodszymi dziećmi jest zwolennikiem nauki przez zabawę, która będąc atrakcyjna, nie może również zbyt mocno obciążać fizycznie. Z dziećmi pracuje od 1999 roku.

   INSTRUKTORZY KLUBOWI IKA POLAND

Janusz Grzyb 3 dan
Bartosz Rant 3 dan
Szymon Ciepieniak 2 dan
Marina Gereszewska 2 dan
Marek Grotowski 2 dan
Rafał Paradowski 1 dan
Krzysztof Lisowski 1 dan
Mariusz Wierzbicki 2 Dan
Jakub Juśkewicz 2 Dan
Robert Ptasiński 1 dan
Rafał Bąk 1 dan
Krzysztof Skarzyński 2 dan
Grzegorz Michalak 3 dan